WHMSonic Lisans 7 Gün Ücretsiz

7 Gün Free – 7 Gün boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.
Satın alacağınız lisans otomasyon ile anında aktif olacaktır!

siparis_b

WHMSonic Lisans Aylık Lisans 6 TL

Aylık: 6 TL– 1 Ay boyunca aktif kalır bir ayın sonun’dan lisans yenilendiğiniz. Taktirde kaldığınız. Yerden devam edebilirisiniz..
Satın alacağınız lisans otomasyon ile anında aktif olacaktır!
siparis_b

WHMSonic Lisans Yıllık 50 TL

Yıllık: 50 TL – 1 Yıl boyunca kullanabilirisiniz. 1 yılın sonunda lisans yenilediğiniz. Taktir de kaldığınız. Yerden devam edebilirisiniz.
Satın alacağınız lisans otomasyon ile anında aktif olacaktır!
siparis_b

WHMSonic Lisans Ömür Boyu 190 TL

Ömürboyu: 190 TL – Tek sefer ödeme yaparak tüm güncellemeler den ücretsiz. Bir şekilde yararlana bilirsiniz.
Satın alacağınız lisans otomasyon ile anında aktif olacaktır!
siparis_b

WHMSonic bir Radyo Hosting programı yazılımıdır. Sizlere en kolay şekilde radyo hosting hesabı açmanız için yardımcı olur. Normal bir radyo hesabı açmak yerine WHMSonic kullanmayı tercih edin! “WHMSonic neler yapar?” diye merak ediyor olabilirsiniz. Mesela, siz yayında yokken sizin yerinize DJ’lik yapabilir. Mesela, eski tip radyolarda siz radyo sağlayıcınız olmadan şifre değiştiremezken WHMSonic ile değiştirebilirsiniz. WHMSonic size özel panel sağlamaktadır. Bu panel sayesinde ister radyonuzu başka bir radoya yönlendirin isterseniz Auto DJ’i aktif ederek, siz yayında yokken onun yayın yapmasını sağlayın.

WHMSonic’i bir yer sağlayıcı ya da internet sağlayıcı olarak almak istiyorsanız; müşterilerinize kolaylıklar sağlamak istiyorsanız sizde WHMSonic’in gizemli dünyasına eşlik edebilir, onu kullanarak daha yakından inceleyebilirsiniz. 7 Gün boyunca ücretsiz test edebilirsiniz! Aşağıda ki ekran görüntüleri sistem tarafından alınmıştır. Sizde kullanmak için ya da partnerimiz olmak için hemen bize ulaşın!

Aşağıda ki Linkden WHMSonic Lisansı temin edebilirsiniz. 7 Gün Free, Aylık, Yıllık ve Ömür Boyu olarak satın alabilirisiniz.

WHMSonic Lisans Satın AL 

 

WHMSonic Radyo Reseller Özellikler

 

WHMSonic Türkiye
Saygılarımızla.
İletişim: support@ornekhosting.com