ShoutCast Admin Pro V2.1.1:

13 dilde destekler.
WHM / cPanel ve Works with kendisi için herhangi bir sunucu kaynaklarını tüketmek değildir.
Çevrimiçi şarkının adı düzenleme / güncelleme müzik yöneticisi + mp3 isim değişikliği.
Tamamen Ajax + jQuery ile tasarlanmıştır.
Bir powerul çalma listesi yöneticisi.
Gelişmiş AutoDJ Özellikler, AAC + Encoder, IDV3v2
Gelişmiş satıcılar paneli + root kullanıcısı için paket sistemi.
Dinleyiciler bırakarak olmadan şarkı adı, herhangi bir metin özellikleri başlık değişim Canlı.
Gelişmiş İstatistikler + Google Haritada Dinleyiciler
Bizim fatura modülleri / API faturalandırma ve radyo hosting hizmetleri otomatikleştirin.
WHMSonic HD Ses Filtre Teknolojisi.
Kolayca FlashPlayers ve oyuncu bağlantılar oluşturun.
Kurulumu kolay ve WHM veya cPanel gelen shoutcast radyo yönetmek.
Harici veya Dahili Shoutcast radyo ayarlayın.
WHMSonic kontrol paneli müşterileriniz için cPanel hazırdır.
Gerçek zamanlı bitrate ve bant genişliği kontrolü + sınırları + izleme.
WHMSonic Bayiler oluşturun.
İnanılmaz RadioLive web sitesi + müşterileriniz için şablon.
Destekler flashplayer, Mediaplayer, Quicktime, RealPlayer, Winamp ve Webplayers.

WHMSonic Ana Özellikler Listesi

Fatura Yazılım Desteği WHMCS - Clientexec - AWBS - Özel API

Fatura Yazılım Desteği
WHMCS – Clientexec – AWBS – Özel API

Fatura yazılım modülleri / plugins ile radyo oluşturulması ve yönetimi otomatikleştirmek. WHMSonic mevcut desteklerin WHMCS, Clientexec, AWBS fatura yazılımı. WHMSonic için faturalandırma yazılımı yapılandırmak için kılavuzlar okuyabilirsiniz. Oku

 

F.A.Q MüdürüF.A.Q Müdürü

Root kullanıcısı için güçlü bir SSS yöneticisi vardır. Eğer yazılım ile kolayca sıkça sorulan sorular ve cevaplar hazırlayabilirsiniz. Sorular ve cevaplar kendi kontrol paneli üzerinde tüm müşterilerine görünecek. Bu özellik, Ajax ile tasarlanmıştır, böylece kolayca SSS sistemi yönetebilirsiniz.

 

Radyo Limitleri SırlamaRadyo Limitleri Sırlama

Her şey sizin kontrolünüz altında olduğunu, bant genişliği / trafik, dinleyicileri, bitrate, AutoDJ, Kamu, IP ve çok daha fazlası ile radyolar ve müşterilerinize sınırı … Ayrıca sadece WHM hosting paketleri gibi bayi hesabı paketleri oluşturarak radyo bayi müşterileri sınırlayabilirsiniz.

 

Çoklu Dil Desteği  Çoklu Dil Desteği

WHMSonic 13 dili desteklemektedir ve biz sürekli olarak ekleme / yeni dilleri uygulamaktadır. Her müşteri / kullanıcı kendi WHMSonic kontrol panelinde kendi dil seçeneği vardır. Her müşteri / kullanıcı root ve satıcılar da dahil olmak üzere bir dil seçebilirsiniz. Şu desteklenen diller vardır; İngilizce, Arapça, Hollandaca, Fransızca, Almanca, İbranice, Makedonca, Portekizce, portugueseBR, Romence, Rusça, İspanyolca, Türkçe.

 

İç Shoutcast Radyo Yaratılışİç Shoutcast Radyo Yaratılış

Dahili radyo oluşturma sunucu üzerinde mevcut hosting hizmetlerini kullanırken sunucu üzerinde mevcut cPanel hesapları için radyolar oluşturabilirsiniz, anlamına gelir. Iç istemciler için bir radyo nasıl oluşturulacağını öğrenmek için kılavuzları içingöz atın. Bizim kılavuzları görüntülemek için, lütfen buraya tıklayınız.

 

Harici Shoutcast Radyo YaratılışHarici Shoutcast Radyo Yaratılış

Harici radyo oluşturma Eğer barındırma hizmetleri dont’lüzum istemciler için radyolar oluşturmak için olanak sağlar ama sadece radyo hizmetleri gerekir. Harici radyo oluşturma özelliği ile, sadece bir müşteri için bir radyo oluşturabilirsiniz.Müşteri herhangi bir barındırma özelliklerini olmadan cpanel giriş adı ve şifre ile kendi radyo kontrol edecek, onlar cPanel tarafında sadece WHMSonic panel göreceksiniz. Bir istemci için harici radyo nasıl oluşturulacağını öğrenmek için kılavuzları için bizim nasıl göz atın. Bizim kılavuzları görüntülemek için, lütfen buraya tıklayınız.

 

Listesi - Radyolar / Müşteriler Yönet Radyolar –  Listesi  / Müşteriler Yönet

WHMSonic güçlü bir radyo listesi ve yönetim merkezi olan, tamamen zaman ve zevk için kaydetmek için Ajax ve jQuery ile tasarlanmıştır. Sen yönetmek / düzenlemek / liste yönetmek merkezi tek bir tıklama ile sunucudaki tüm radyolar güncelleyebilirsiniz. Sen radyolar, müşteriler, satıcılar, tüm detayları görebilirsiniz. Ayrıntılı radyo kaynak kullanımları ve limitler. Bu onların WHMSonic kontrol paneline radyo satıcılar ve müşteriler için aynıdır.

WHMSonic Radyo Reseller ÖzelliklerWHMSonic Radyo Reseller Özellikler

WHMSonic radyo bayi müşterileri için en iyi bilinen radyo bayi yönetimi ve kontrol paneli arayüzü var. Sen satıcıları sınırlamak ve tüm bayi hesapları bunları kullanmak için bayi paketleri oluşturabilirsiniz. Sadece radyo hizmetleri için dış bayi hesabı oluşturabilirsiniz, ayrıca kolayca mevcut WHM hosting satıcıları için bir WHMSonic bayi hesabı atayabilirsiniz. Satıcı müşteriler için WHMSonic kontrol paneli görmek için buraya tıklayın.

 

Grafiksel İstatistikleri & Canlı İstatistikler ve GrafiklerGrafiksel İstatistikleri & Canlı İstatistikler ve Grafikler

WHMSonic ile gelişmiş grafik istatistikleri olacaktır. WHMSonic tüm arabirimler için 4 farklı grafik istatistikleri, hepsi canlı ve sizin için kullanılabilir ve müşterileriniz için vardır. WHMSonic radyo ve çalan şarkıyı ve çizelgeleri ve google haritalar üzerinde birçok diğer bilgileri içeren dinleyici ilgili istatistikleri gösterir.

1) Grafik Dinleyiciler İstatistikleri:. Gelişmiş grafikler, Saatlik, Günlük, Aylık, Yıllık.
. 2) Dinleyici & Radyo İstatistikler Canlı: Bu özellik, online radyo için, o artık online şarkı adı, online dinleyicileri, radyo detayları ve diğer birçok detay oynarken, dahil olmak üzere 20 son çalınan şarkılar kadar gösterir.
3) Google Map Dinleyiciler:. Bu özellik dinleyici ülke ve şehir gibi odaklanan bir tam ekran ile coğrafi konumu Google Maps’te radyo dinleyicileri gösterir. Aynı zamanda, onlar ülkenin bayrağı ve daha birçok ile radyo dinlemek programı olarak dinleyicilerin diğer ayrıntılar vardır. Bu özellik, bir ekran görüntüsünü görmek için buraya tıklayın.
4. ) Trafik ve Bayt: Aylık + Yıllık istatistik çizelgeleri ile ilgili ayrıntılı bant genişliği / trafik kullanım.

 

Bandwidth / Trafik MonitörüBandwidth / Trafik Monitörü

WHMSonic bant genişliği monitör çevrimiçi tüm radyo bant genişliği / trafik kullanım bilgilerini tespit etmek ve izlemek için tasarlanmıştır. Tarihin ve radyolar yıllık trafik kullanım bilgilerini de içeren her ay gösterir. WHMSonic sıfırlar bant genişliği kullanımı bilgilerini otomatik olarak her ay. Aynı zamanda bir grafik izleme özelliği ve radyolar, trafik kullanırken aynı anda canlı izlemek için size mümkün kılan çevrimiçi izleme fonksiyonu vardır.

 

AutoDJ Yönetimleri AAC + v2AutoDJ Yönetimleri AAC + v2

WHMSonic tüm zamanların en iyi AutoDJ yönetimi özelliği vardır. Tamamen Ajax ve jQuery ile tasarlanmıştır. Bu gelişmiş “Playlist Sistemi” ile çalışır. Bir çalma listesi ve yükleme müzik dosyaları oluşturabilir, sonra da radyo müzik akışı, tek bir tıklama ile bir AutoDJ oluşturabilirsiniz.Kök tarafta sunucusundaki tüm AutoDJs listelemek ve bunları yönetebilirsiniz.AutoDJ özelliği tüm arabirimler mevcuttur, shuffle, automix, mp3 ve AAC + kodlayıcılar, IDV3v2 etiket desteği vardır. WHMSonic AutoDJ sisteminin en iyi kısmı AutoDJ değişiklikleri ve güncellemeleri. Sen AutoDJ değişiklikleri sırasında radyo dinleyici bırakın asla. Bizim AutoDJ sistemimiz hakkında daha şaşırtıcı özellikleri okumak ister misiniz? Şarkıyı çalmak emir ve şarkı adlarını değiştirme hakkında dinleyicileri düşürmeden nasıl yaşar? Eğer bir DJ olarak akış almak ve AutoDJ durdurma ve dinleyiciler bırakarak olmadan müzik dinlemek ister misiniz? Evet size hizmet WHMSonic ile bu özelliklere sahip olabilir, ve çok daha fazlası bizim AutoDJ sistemine dahil edilmiştir. Deneyin ve keyfini çıkarın ve özellikleri, geri kalanı bugün keşfedebilirsiniz.

 

Gelişmiş Playlist YöneticisiGelişmiş Playlist Yöneticisi

WHMSonic AutoDJ için şarkıları yönetmek için güçlü bir müzik yöneticisi vardır. Sen sınırsız çalma listeleri oluşturabilir ve hepsi de sizin için WHMSonic tarafından organize edilmektedir. Eğer müzik dosyaları üzerinde tam denetime sahip, onun oyun emirleri değiştirmek için bir şarkı sürükleyip & bırakabilirsiniz, silmek ve tarayıcınız aracılığıyla aynı anda birden fazla müzik dosyaları yükleyebilirsiniz. Sen kendi çalma şarkı isimlerini değiştirebilirsiniz, böylece size çok zaman kazandıracak, hangi şarkı dosyalarının yeniden yüklemek zorunda kalmazsınız. Sen müzik yöneticisi IDV3v2 etiketlerini düzenleyebilir / güncelleyebilirsiniz. Ayrıca FTP ile müzik dosyalarını yükleyebilir ve ardından yeni mp3 dosyaları etkinleştirmek için yeniden çalma bağlantısını tıklayabilirsiniz. Bütün bunları yaparken ne dersin radyo tek bir dinleyici bırakarak değil mi? Evet! Sen WHMSonic yazılımı ile, şarkı çalma siparişleri değiştirebilir ve AutoDJ dinleyici düşürmeden bunu otomatik olarak algılar bu şansa sahip. Kolayca müzik şarkı listesi arasındaki şarkılar koyarak intro / reklamlar oynamaya playlist hazırlayabilirsiniz ve sadece birkaç kez tıklayarak Sürükle & Bırak özelliği ile bunu yapabilirsiniz.

 

DJ MüdürüDJ Müdürü

WHMSonic bir başka en çok sevilen bir özelliktir. Tüm arabirimler mevcuttur. Radyo sahibi ve kimse veya herhangi bir DJ radyo için özel bir kullanıcı adı ve parola bağlanmak ve müzik akışı kullanın böylece, DJ hesapları ekleyebilirsiniz. Bu özelliğinin en iyi bölümü, bu radyo herhangi dinleyici düşmemesine olmasıdır. Bu özellik AutoDJ ile çalışır, bir DJ bağlandığında AutoDJ akışı bırakır ve DJ akışı çıktığında o pürüzsüz soldurma etkisi ile geri akış alır. Bunların hepsi otomatiktir. Bu da radyo şifre korur, radyo sahibi sadece radyo ana şifre yerine bağlamak için özel kullanıcı adı ve şifre sağlar.

 

Intro / Metin Reklam ÖzelliklerIntro / Metin Reklam Özellikler

WHMSonic Intro / reklam özelliklerini destekler. Kolayca intro müzik dosyaları ekleyebilir ve hemen dinleyicilerine tüm medya oynatıcıları ekranlarında gösterilecek metin reklamları ekleyebilirsiniz.

 

Relay / Redirection FeaturesRelay / Redirection Features

Başka bir radyo radyo yönlendirebilirsiniz.Radyo yönlendirilen hedef radyo aynı müzik çalacaktır. Siz hedef radyo ip ve radyo bağlantı noktası girerek başka bir radyo bir radyo yönlendirebilirsiniz. Bu, tüm radyolar radyo yönlendirebilirsiniz anlamına gelmez. Siz röle / yönlendirme izin radyolar radyo yönlendirebilirsiniz.

e-posta Şablonlarıe-posta Şablonları

WHMSonic üzerinde karşılama e-posta şablonları düzenlemek / güncelleyebilirsiniz. E-posta şablonları düzenlemek için güçlü bir zengin metin editörü vardır. Sizin için e-posta şablonu yöneticisi altında farklı e-posta şablonları vardır, onlar Dahili radyo oluşturma, Dış radyo oluşturulması, bayi hesabı karşılama e-postalar vardır.

 

 Markalaşma cPanel WHMSonic (logo ekleme) Markalaşma cPanel WHMSonic (logo ekleme)

WHMSonic Eğer istemci tarafında cPanel WHMSonic üst logonuzu eklemek / güncellemek için izin verir.Kök WHMSonic altında “Markalaşma cPanel WHMSonic” özelliği yoktur, sadece kendi logosunu yükleyebilir veya size hazırlanan listeden orijinal logoları seçebilirsiniz.

 

 hız Limiteri hız Limiteri

WHMSonic otomatik bitrate sınırlama sistemi vardır. Sen bitrate sınırlayıcı açabilirsiniz ve her 5 dakika, 10mins 30mins vb çalıştırmak için zamanlayabilirsiniz. Bu radyo akışı bitrate kontrol edecek ve sağlanan bitrate sınır daha yüksek ise, o radyo durdurmak ve bitrate kötüye radyo işaretler. Onlar bit sınırları aştığında kullanıcıların bildirimleri alırsınız.

 

Bant Genişliği / Trafik LimiterBant Genişliği / Trafik Limiter

WHMSonic otomatik bant genişliği sınırlama sistemi vardır.WHMSonic ayarları altında “onların bant genişliği sınırını aşması durumunda askıya radyolar” Sen açabilirsiniz. WHMSonic radyolar her 5 dakikada bir kontrol edin ve onların bant genişliği limiti aşıldığında radyoları askıya alacaktır.

 

WHMSonic AyarlarıWHMSonic Ayarları

WHMSonic yazılım ayarlarını yapılandırabilirsiniz. Örneğin dil ayarları gibi bu özellik altında önemli ayarları, sunucuyu yeniden eylemler, ilan limitleri, askıya mesajlar vardır. Canlandırıcı bant genişliği sayfa ayarları, sunucu limitleri.

 

Sunucu yeniden başlatır sonra Radyolar yeniden başlatınSunucu yeniden başlatır sonra Radyolar yeniden başlatın

WHMSonic otomatik sunucu yeniden başlatıldıktan sonra tüm radyolar yeniden başlatabilirsiniz. Sen açılma Bu seçeneği WHMSonic ayarları altında.

 

CSF Firewall YapılandırmalarıCSF Firewall Yapılandırmaları

Bazen radyolar çalışan olarak CSF Firewall sistemi çok uyarı e-postaları gönderir ve hepsini algılar. Sadece shoutcast radyolar için BOS duvarı e-posta devre dışı bırakmak için WHMSonic yazılım altında bir seçenek vardır.

 

Web Sitesi Entegrasyonları & Scripts (PHP - API - HTML - Web Sitesi Şablonları)Web Sitesi Entegrasyonları & Scripts (PHP – API – HTML – Web Sitesi Şablonları)

WHMSonic sizin için ve müşterileriniz için her şeyi kolaylaştırmak için otomatik komut vardır. Sen html kodları ile radyo için tek bir tıklama ile bir flashplayer ve oyuncu bağlantılar oluşturabilir ve bağlantı indirebilirsiniz. Tam betikleri, geliştirme API detayları, önceden hazır scriptler indirin. Bunlara yazılım altında tüm sizin için hazırız. Ayrıca bizim API çağrıları kullanılarak dışarıdan radyo kontrol edebilirsiniz.

 

Çoklu Kontrol ÖzellikleriÇoklu Kontrol Özellikleri

WHMSonic çoklu kontrol fonksiyonları vardır. Sen aynı anda tüm radyolar kontrol edebilirsiniz. Sen tek bir tıklama ile tüm radyolar start / stop edebilir. Tek bir tıklama ile tüm radyolar IP’ler değiştirebilirsiniz. Kendini düzeltmek gibi yazılım üzerinde herhangi bir sorunu gidermek için “Fix Everything” fonksiyonunu kullanabilirsiniz.

 

 

WHMSonic Türkiye
Saygılarımızla.
İletişim: support@ornekhosting.com